CAD

Liniové stavitelství - řešení pro projektování železničních staveb

Hledáte profesionální software pro projektování železničních staveb prověřený 30 letou praxí, používaný v České republice s výstupy dle českých norem? Pokud jej chcete pořídit i s profesionálním CAD systémem MicroStation v jednom balíku, pak sáhnete po aplikaci s názvem Bentley PowerRailTrack. Tento produkt Vám pokryje kompletní projekční linku od zpracování geodetického zaměření, přes návrh směrového a výškového řešení až po model tratě ve 3D a tisk výsledné výkresové dokumentace.

Najdete zde nejen návrh železničního spodku, kde využijete silný modelář a funkce pro výpočet převýšení, ale i bezkonkurenční nástroje pro  návrh železničního svršku s knihovnou a tvorbou výhybek  pro rychlý návrh kolejiště, jedinečné nástroje pro rekonstrukce tratí jako je regresní směrová i výšková analýza, nástroje pro výrobu kolejnic a v neposlední řadě je to i kontrola obalových křivek železničních vozů s ohledem na návrhové převýšení.

Pokud si chcete pořídit ke stávajícímu MicroStationu nebo AutoCADu tento silný projekční nástroj, zvolíte Bentley RailTrack.

Základní profesionální CAD software, který lze využít pro projektování bez specializovaných profesních aplikací.