BIM & Digital Twin projektování infrastruktury

VARS BRNO je jedním z průkopníků chytrého projektování infrastruktury pro dopravu, energetiku a produktovody. Pomáháme našim zákazníkům při projektování staveb modelovat budoucnost.

Poskytujeme software pro projektování a BIM.

Jsme partnery společnosti Bentley Systems – jednoho ze světových lídrů v oblasti software pro projektování infrastruktury. Zákazníkům v České republice exkluzivně dodáváme licence pro software a zároveň zajišťujeme podporu jejich produktům.

Provázíme na cestě od projektování k modelování.

Díky zkušenostem, které jsme spolu s našimi zákazníky získali, vytváříme nové nástroje a aplikujeme technologie, které umožňují přechod od tradičních projekčních nástrojů k pokročilému modelování a plnohodnotnému využití všech možností, které nabízí BIM (Building Information Modeling).

Vytváříme digitální dvojčata staveb

Na základě pokročilých modelů a schémat vytváříme už ve fázi projektování digitální dvojčata staveb. Simulujeme procesy, které mohou nastat, a dáváme našim zákazníkům do rukou efektivní nástroj pro plánování údržby i modelování celého životního cyklu staveb v oblasti dopravní infrastruktury.

ŠKOLENÍ & KONZULTACE

Projektujte efektivně

Jsme partnery ESRI, Bentley Systems a Transoft Solutions. Nabízíme kurzy GIS a CAD se zaměřením na aktuální trendy, nové nástroje a jejich efektivní využití.