Fotogalerie: vedení VINCI Energies na návštěvě v Brně

Brno jako „hlavní město VINCI Energies“ v České republice. I to byl jeden z důvodů, proč do jihomoravské metropole přijeli na návštěvu dva nejvýše postavení muži VINCI Energies pro svět a střední a východní Evropu – prezident VINCI Energies Arnaud Grison a ředitel VINCI Energies Europe East Reinhard Schlemmer.

Novinka

23 dubna 2024

Fotogalerie: vedení VINCI Energies na návštěvě v Brně

The first 5,775 lane-kilometres of measured roads and 1,344 lane-kilometres of motorways have been measured by the CleveRA Car from VARS BRNO in the 2023 season.

Brno jako „hlavní město VINCI Energies“ v České republice. I to byl jeden z důvodů, proč do jihomoravské metropole přijeli na návštěvu dva nejvýše postavení muži VINCI Energies pro svět a střední a východní Evropu – prezident VINCI Energies Arnaud Grison a ředitel VINCI Energies Europe East Reinhard Schlemmer. Návštěvu doprovodil i ředitel pro střední Evropu Eric Devigne a regionální ředitel Ladislav Urban.

Pozici Brna jako jednoho z nejvýznamnějších měst na středoevropské mapě VINCI Energies posílila podzimní akvizice společnosti Infotel, která je jedním z českých lídrů na poli pevné infrastruktury pro telekomunikace. Ta se tak připojila ke společnosti VARS BRNO a k AXIANS ICT CZ. „Nyní v Brně máme víc jak 500 zaměstnanců,“ zdůraznil regionální ředitel VINCI Energies Ladislav Urban. 

Večerní setkání v replice funkcionalistické Zemanovy kavárny se stalo první příležitostí, kdy se širší vedení všech tří brněnských společností mohlo setkat. Neformální večer tematicky doplnila přednáška o fenoménu brněnského funkcionalismu a jazzový koncert. 

Další novinky

NOVINKA