Kariéra ve VARS

Hledáme právě tebe? Kdo ví, třeba ano! Podívej se, po jakých nových posilách týmu pokukujeme. A pokud jsme tě zaujali, ale ve vypsaných pozicích se nevidíš, pošli nám životopiš. Třeba se brzy ozveme.

Kariéra

Nenašel jsi nabídku svých snů?

Nevadí, třeba se brzy objeví. Klikni, pošli nám svůj životopis, napiš, jaká práce by tě lákala, a my se ti ozveme.

Proč si s námi plácnout a stát se součástí VARS týmu?

Tady máš šest dobrých důvodů. I když už čtvrtstoletí děláme světové věci, jsme duchem pořád mladá firma, která stojí na přátelských vztazích.

STABILITA

V roce 2020 jsme oslavili čtvrtstoletí existence. Od roku 2014 jsme součástí globální skupiny VINCI. Máme skvělé zázemí, ale zároveň volné ruce v tom, co chceme dělat.STABILITA

UNIKÁTNÍ PROJEKTY

Naše řešení jsou vždy jedinečná. Pracujeme na rozsáhlých projektech a žádný z nich nikdy nebude stejný. Těžké úkoly nás motivují.

SMYSLUPLNÁ PRÁCE

Každý nový projekt je výzva, na jejímž konci stojí viditelný výsledek, který zlepšuje dopravu a cestování. Autem, autobusem, vlakem, a dokonce i na lodi.

MEZILIDSKÉ VZTAHY

Je nás sedmdesát, ale všichni se známe. S vykáním si u nás netykáme, obleky vytahujeme ze skříně jen na oficiální jednání. Naše práce stojí na vzájemné důvěře, respektu a spolupráci.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Nesedíme v žádném anonymním office parku, ale ve dvou moderních budovách uprostřed Žabovřesk. A trolejbus nám zastavuje přímo pod okny.

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Práce není všechno. Díky plovoucí pracovní době si můžeš ráno nebo odpoledne zajít zacvičit, nebo třeba vyzvednout děti ze školky. Jsi zkrátka pánem svého času.
Proč právě u nás?
“Na téhle práci je skvělé, že děláme IT, ale jeho prostřednictvím máme přímý vliv na zlepšení kvality silnic. Baví mě jednat s lidmi a ukazovat jim, že IT má smysl a hmatatelné výsledky.”
Daniel Mátl – obchodní manažer
“Na práci ve VARS mě baví, že je různorodá, ve fajn kolektivu, a člověk se neustále učí novým věcem.”
Alice Pěknicová – konzultantka
“Do firmy jsem nastoupil už v době jejího vzniku v roce 1995. A práce mě stále baví a naplňuje. Vnímám ji jako službu našim zákazníkům, kterých si vážím. A skvělý na VARS je, a vždycky byl, stabilní a pohodový kolektiv. To je i záruka toho, že se firmě daří.“
Robertto Bulgurovský – vedoucí oddělení CAD
“Práce ve VARS BRNO mě naplňuje, baví mě, že děláme na různorodých projektech a i když jsme IT firma, naše výsledky jsou viditelné.”
Ladislav Rozkošný
“Ve své práci se pohybuji na hraně mezi praxí a výzkumem, jsem v neustálém kontaktu s nejnovějšími technologiemi. A to mě baví…”
Zdeněk Drápela – konzultant v oblasti měření vozovek

Jak to u nás vypadá

Kontakt

Komu se ozvat?

Naše HR oddělení vede Simona Říhová. Jestli máš k práci u nás jakýkoliv dotaz, stačí jej napsat do formuláře a my se ti co nejdřív ozveme.