Na Silniční konferenci představíme řešení CleveRA a SMARTiC CITY

Dvoudenní Silniční konference je největší odbornou akcí svého druhu v České republice. V pořadí 24. ročník se bude konat na tradičním místě, v královehradeckém kongresovém centru Aldis ve středu a ve čtvrtek 19. a 20. října 2016.

VARS návštěvníkům konference na své stánku představí oba své zásadní produkty: komplexní systém služeb a aplikací pro vlastníky a majetkové správce pozemních komunikací CleveRA a řešení pro města SMARTiC CITY, které poskytuje nové možnosti v získávání a publikováni důležitých informací.

Naši experti jsou připraveni mj. seznámit zájemce s nejnovějšími poznatky získanými v uplynulých měsících při intenzivním nasazení multifunkčního diagnostického vozidla CleveRA CAR na silnicích několik krajů. Kromě objektivních informací o stavu silniční sítě získali vlastníci a správci komunikací i další zásadní data, přinášející významné úspory v oblasti kontroly i plánování běžné údržby a při hospodaření s vozovkou.

Seznámíme vás s benefity, které pro budování chytrých měst přináší nová generace Dopravního Informačního Centra a jeho integrace s novým produktem –⁠ portálem SMARTiC CITY. Podělíme se s vámi o zkušenosti s úspěšnou implementací DIC pro město Brno, kterou jsme dokončili v letošním létě.

„Na Silniční konferenci se každým rokem setkávají pracovníci a odborníci z oboru silničního hospodářství. Jako středoevropský technologický lídr v oblasti inovativních a chytrých řešení pro dopravní telematiku, správu majetku a GIS nemůžeme chybět. Jsme schopni shromáždit až neuvěřitelné množství dat o stavu vozovek a aktuální dopravní situaci, tato data analyzovat a přehlednou formou je poskytnout majitelům či správcům komunikací, ale i široké veřejnosti. To vše mj. s využitím cloudových technologií, díky kterým jsou potřebná data oprávněným osobám dostupná kdykoli a odkudkoli. Srdečně vás zvu k návštěvě našeho informačního stánku, kde vám rádi detailně představíme ta nejkomplexnější řešení na trhu,“ říká Tomáš Miniberger, CEO VARS BRNO.

Silniční konference probíhá mj. pod záštitou předsedy vlády České republiky Bohuslava Sobotky a ministra dopravy Dana Ťoka.

2978

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.
pr@vars.cz