VARS BRNO získala ochranné známky pro své nejvýznamnější produkty!

Společnost VARS BRNO úspěšně dokončila proces registrace značky svých předních produktů a jsou zapsány v rejstříku ochranných známek Úřadu průmyslového vlastnictví.

Systém SMARTiC je modulární systém určený pro dopravní dispečinky a byl vyvíjen pro aplikace nejen v rámci ČR, ale také v zahraničí a pro městské i meziměstské (dálniční) systémy. V ČR byl úspěšně využit pro sběr, zpracování a vizualizaci dat na Hlavní dopravní řídící ústředně hlavního města Praha v rámci dodávky systému pro poskytování dopravních informací a pro Národní dopravní informační centrum (NDIC) vytváří na základě aktuálních dat z reálného provozu modely dopravní situace a poskytuje dopravní informace z pozemních komunikacích v rámci celé ČR.

Systém CleveRA pro efektivní hospodaření s pozemními komunikacemi využívá nejnovější diagnostické a výpočetní technologie a pokrývá veškeré procesy sběru dat, správy, evidence, provozu a údržby majetku včetně plánování s ohledem na časovou, provozní i finanční efektivitu. 


Oba systémy jsou natolik unikátní, že bylo přirozené požádat o přidělení ochranné známky a stvrdit tak jejich jedinečnost. Pro naše zákazníky představuje tento krok záruku garance, kvality a unikátnosti“, dodává Ing. Tomáš Miniberger, generální ředitel spol. VARS BRNO a.s.

 

Více o systému CleveRA: www.vars.cz/hospodareni

Více o systému SMARTiC: www.vars.cz/inteligentni-dopravni-systemy

 

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.