VARS BRNO sponzorem Polski kongres ITS

Již sedmý ročník polského ITS kongresu se bude konat 28. – 29. 5. ve Varšavě. Společnost VARS BRNO se rozhodla podpořit a podílet se na této významné mezinárodní události, která přitahuje každý rok stále větší počet návštěvníků z privátního i veřejného sektoru působící v oblasti ITS. Pro účastníky je to výjimečná příležitost k seznámení se s novými technologiemi, předními aktéry a jejich produkty působícími v tomto odvětví.


Hlavními tématy letošního ročníku Polski kongres ITS budou úspěšné implementace pro městskou a meziměstskou dopravu v Evropě a výzvy do budoucna, především s hlediska sjednocení evropských ITS standardů. VARS bude prezentovat zkušenosti z prostředí ČR, konkrétně implementace systému SMARTiC na Národním dopravním a informačním centru (NDIC) a Hlavní dopravní a řídící ústředně hl. města Praha (HDŘÚ) pro řízení dopravy v ČR.

Společnost VARS BRNO se účastní letošního ročníku této konference jako řádný člen asociace ITS POLSKA a v rámci partnerského projektu pro produkty SMARTiC a CleveRA je připraven podílet se na budoucím rozvoji moderní a chytré dopravy v Evropě.

2447

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.