CAD

CAD produkty Transoft

VARS BRNO je v rámci České a Slovenské republiky výhradním distributorem produktů v oblasti dopravy, které vyvíjí kanadská společnost Transoft Solutions.

Jedním z nejznámějších a na českém trhu nejúspěšnějších produktů je aplikace AutoTURN. Jde o komplexní nástroj pro dopravní inženýry, architekty a projektanty, kteří řeší průjezd silničních a speciálních vozidel na různých typech komunikací v intravilánu i extravilánu.

Chcete-li projektovat rychle a bezpečně, sáhněte po některé z osvědčených aplikací. Nabízíme základní AutoTURN 2D, ale i vyšší variantu AutoTURN Pro 3D, dále aplikace pro rychlý návrh okružních křižovatek TORUS nebo klasických křižovatek NEXUS, založených na patentované technologii návrhu pomocí obalových křivek, a nakonec produkt pro návrh parkovacích stání s optimalizací počtu u rozsáhlých projektů ParkCAD.

Budete rychlí a přitom přesní. Zapomeňte na stresové situace, kdy si nejste zcela jistí, zda budou řidiči v reálu schopní projet stísněným místem nebo se vytočit u nákladové rampy nebo projet křižovatkou. Jednoduše si to zkontrolujte.
To vše v prostředí AutoCADu nebo MicroStationu / PowerDraftu.

Transoft řešení a produkty přináší dlouhodobou návratnost investic.

Nabízené produkty