Společnost VARS BRNO a.s. se stala generálním sponzorem festivalu Janáček 2014!

VARS BRNO cítí odpovědnost nejen za své obchodní aktivity, ale také vůči všem, kterých se její činnost týká, ať už přímo či nepřímo. Společenskou odpovědnost považuje za přirozenou součást firemní kultury, hlásí se k principům trvale udržitelného rozvoje, přispívá ke zlepšování kvality života a podporuje sociální i kulturní rozvoj společnosti. Pravidelně podporuje činnosti zaměřené především na rozvoj mládeže, sportovní aktivity, vzdělávání a kulturu. V těchto aktivitách chce i nadále pokračovat, a proto se rozhodla podpořit i čtvrtý ročník Mezinárodního festivalu Janáček Brno 2014.
Leoš Janáček patří dnes k nejznámějším představitelům české hudby ve světě a k Brnu neodmyslitelně patří. Festival Janáček je výjimečný svou pestrostí, přináší české i zahraniční operní inscenace, činoherní představení, filmové projekce, workshopy, výstavy i výtvarné soutěže.


Jsme spolehliví a odpovědní nejen vůči svým zákazníkům, ale tyto principy aktivně uplatňujeme také
v oblasti kvality života. Jsem rád, že máme možnost podpořit Národní divadlo Brno v jejich činnosti
a zejména podílet se na této výjimečné události v oblasti kultury v Brně. Divadlo vždy patřilo k významné oblasti kulturního života a je dobré, že v poslední době zažívá renesanci a stává se přístupnější širšímu okruhu návštěvníků. Doufám, že se brzy stane propojení kulturní a podnikatelské sféry samozřejmostí.
“, dodává Ing. Tomáš Miniberger, generální ředitel spol. VARS BRNO a.s.

Více o festivalu Janáček 2014

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.

2657   2654

Ing. Tomáš Miniberger, generální ředitel spol. VARS BRNO a.s. (vlevo) a MgA. Martin Glaser, ředitel Národního divadla Brno (vpravo).