Silniční konference potvrdila: VARS = moderní a chytrá řešení

Do Hradce Králové zamířily 19. a 20. října 2016 stovky dopravních odborníků, aby si na největší oborové akci vyměnili zkušenosti a načerpali nové informace. Jedním z partnerů Silniční konference byl i VARS, který návštěvníkům představil oba své hlavní produkty: komplexní systém služeb a aplikací pro vlastníky a majetkové správce pozemních komunikací CleveRA a řešení SMARTiC CITY. Účastníci konference se jako odborníci na dopravu zajímali primárně o systém CleveRA, o všechny jeho nástroje, moduly, aplikace a služby.

Zajímavým tématem byla reálná využitelnost správně vyhodnocených dat o pozemních komunikacích a o dopravě jako jednoho ze základních informačních pilířů moderně spravovaných a řízených tzv. „chytrých měst“. Obě řešení –⁠ CleveRA pro hospodaření s pozemními komunikacemi i SMARTiC CITY pro chytrá města –⁠ jsou navzájem velmi dobře kompatibilní a nabízejí hodnotný informační přesah jak směrem ke správcům komunikací, tak správcům ostatního majetku měst a obcí.

Stánek VARS byl vyhledávaným místem setkání a diskusí o nejmodernějších trendech a využitelných technologiích v oblasti diagnostiky, evidence, vyhodnocení a sestavení podkladů pro hospodaření s pozemními komunikacemi.

Těší nás, že většina návštěvníků našeho stánku hodnotí VARS jako společnost, která je lídrem oboru a současně tím, kdo prostřednictvím svých řešení šetří majitelům a správcům pozemních komunikací čas i peníze.  Přímo z úst zákazníků zaznělo, že právě CleveRA by se měla stát standardem pro moderní a efektivní a průkaznou správu pozemních komunikací, pro řízení, rozhodování o jejich údržbě a opravách. Děkujeme touto cestou za zájem a čas, který nám účastníci Silniční konference věnovali. 

  2992

 

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.

pr@vars.cz