Křišťálová lupa 2012: portál Dopravniinfo.cz získal 2. místo

Ceny v anketě Křišťálová Lupa 2012 byly rozdány. Letošní předávání cen Křišťálové Lupy se neslo ve znamení blížícího se konce světa. Tomu odpovídala do detailu připravená atmosféra s pódiem lemovaným náhrobními kameny, temnými kulisami a pohřebními svíčkami, s kazatelnou a oltářem místo klasického řečnického pultu. Smutečním večerem diváky prováděli samozvaní členové řádu Ordo Duo Lumen Tomáš Hanák a Ján Simkanič.

Žádný kouzelník Žito 44 ani kohouti se naštěstí neobjevili, ale možná právě proto o oceněních za Projekt roku, Osobnost roku, Mobilní služba apod. nejeví bulvár zájem.

My jsme ale právem na co hrdí! VARS stál u zrodu portálu Dopravniinfo.cz, jehož zadavatelem je ŘSD, a který získal 2. místo v kategorii Veřejně prospěšná činnost! Gratulujeme ještě jednou celému realizačnímu týmu a portálu přejeme stále se zvyšující návštěvnost RU a stále se zvyšující sympatie u nás - řidičů.

Prestižní ocenění Projekt roku získal Mall.cz za úspěšný prodej společnosti.

Křišťálovou Lupu 2012 – Ceny českého Internetu, každoročně pořádaná server Lupa.cz. Vítězové v celkem 15 kategoriích převzali svá ocenění na slavnostním vyhlášení v Divadle Archa. Rozhodovala o nich jednak odborná porota, jednak svým hlasováním internetová veřejnost, letos v počtu 87 671 unikátních hlasujících!

Přesvědčete se sami

1438