Dopravní konference a Silniční veletrh v Pardubicích: děkujeme za návštěvu!

Zářijový 5. ročník Dopravní konference, na který navázal již 15. ročník Silničního veletrhu v Pardubicích, proběhl za krásného počasí a velkého zájmu více než šesti stovek návštěvníků převážně z České republiky, ale i ze zahraničí.

Do Pardubic jsme se vypravili s naším multifunkčním diagnostickým vozidlem CleveRA CAR, které je vybaveno nejmodernější technikou pro zaznamenávání proměnných parametrů vozovek a snímání jejich povrchu, které je základním předpokladem pro získání objektivních informací o stavu silniční sítě.  

O vozidlo a zpracované výsledky v podobě vyhodnoceného stavu vozovky a plánů oprav byl mezi návštěvníky velký zájem. Všem, kteří nás navštívili, děkujeme za zájem a čas, který nám věnovali a těšíme se na nová obchodní partnerství, která z těchto setkání vzejdou.

„Jsem přesvědčen o tom, že jsme zástupce nejrůznějších státních institucí a organizací působících v dopravě, územních správních celků a privátních subjektů dokázali přesvědčit o tom, že naše řešení jim dávají skutečnou ´přidanou hodnotu´, a že jsme pro ně v oblasti inteligentních dopravních systémů a řešení pro hospodaření s pozemními komunikacemi první volbou,“ říká Tomáš Miniberger, CEO VARS BRNO. 

2975

 

 

Poslední minuty před zahájením...


Autor: PR tým VARS BRNO a.s.

pr@vars.cz