CAD

CAD systémy

Oblast projektování pomocí CAD aplikací se neustále a rychlým tempem vyvíjí. Aktivně se v této oblasti pohybujeme již od roku 1995. Za tuto dobu jsme si vybudovali silné technické a znalostní zázemí, které využíváme při budování vlastních systémů, ale především pro podporu Vás, našich zákazníků a obchodních partnerů. Naši technici a obchodníci jsou Vám k dispozici v kteroukoliv běžnou pracovní a často i mimopracovní dobu a těší nás, když vidíme, že naše znalosti využíváte a jsou Vám užitečné ve Vaší každodenní praxi.

Jsme prodejci a obchodní partneři významných renomovaných softwarových firem Bentley Systems a Transoft Solutions, které mají v oblasti profesních aplikací a CAD projektování vedoucí pozici na trhu.

Nabízené produkty dodáváme v českém nebo anglickém jazyce. Pro firmu Bentley Systems a Transoft Solutions jsme obchodním partnerem v rámci prodejních aktivit, ale naše znalosti produktů nám umožňují podílet se také přímo na jejich lokalizaci a nasazení v České republice. Automatickou součástí aplikací je nejenom lokalizace jazyková, ale produkty jsou připravené pro používání v České republice i po stránce obsahové.

Pro projektování dle českých a evropských norem nabízíme ucelené portfolio produktů, které Vám pomůžeme nasadit v praxi, nabízíme odborné vyškolení a on-line podporu, můžeme pomoci při složitých projektech, jsme schopni upravit a přizpůsobit aplikace dle Vašich potřeb. Pro zvyšování produktivity Vašich pracovníků nabízíme pravidelné vzdělávání formou seminářů nebo rozdílových školení.
 
Všechny nabízené aplikace si můžete před nákupem vyzkoušet a otestovat po dobu jednoho měsíce s neomezenou funkčností a rozsahem.