CAD

Bentley InRoads Storm&Sanitary

První softwarový produkt, který v jediném balíku nabízí řešení jek dešťové, tak stokové kanalizace.

Bentley InRoads Storm&Sanitary spojuje výkonné nástroje systémů CAD s kvalitními analytickými nástroji a vylepšenou interaktivní grafikou. Toto řešení poskytuje flexibilní nástroje pro návrh, analýzu, modelování, správu dat a tvorbu výkresové dokumentace. Výkonné grafické nástroje pomáhají při tvorbě 3D modelů sítí v krátkém čase a minimálním úsilím.

Vhodné pro

Aplikace pracující v prostředí MicroStationu a AutoCADu. Slouží pro návrh a úpravu sítí dešťové a odpadní kanalizace. Pro návrh lze využít geometrie trasy a DTM navržené v Site/InRoads/Rail SelectCAD.

Interaktivní modelování a tvorba 3D modelů sítě s minimálním úsilím a v co nejkratším čase. Pro návrh nové a posouzení stávající sítě lze použít standardních postupů dle oborových platných norem. Posoudit, upravit, nebo provést výpis vlastností lze jednotlivě nebo pro více prvků najednou.

Tvorba výkresové dokumentace probíhá na základě interaktivní grafiky v situaci a oknech profilů, uživatelsky lze nastavit symboliku a obsah popisu prvků. Data sítě jsou uložena nezávisle na CAD prostředí v Access databázi.

Nástroje

  • Návrh a práce s použitím digitálních modelů povrchu.
  • Uživatelské databáze prvků sítě.
  • Uživatelské tabulky výpočtových parametrů návrhu.
  • Úprava prvků v situaci nebo profilech.
  • Návrh zahrnuje prvky - vpustě, šachty, čerpadla, potrubí, propustky, a důležité prvky jako je křížení sítí nebo potrubí.

Reference

Bentley InRoads Storm&SanitaryPřílohy ke stažení