VARS je hrdým sponzorem sportu a kultury

Nejen prací živ je člověk, a proto se vrháme do různých projektů a aktivně se zapojujeme do sportovního i kulturního dění v Brně, ale i na celorepublikové úrovni. Rádi podpoříme aktivity, které mají smysl a zvedají úroveň lidského života. A k tomu sport i kultura neodmyslitelně patří.

Festival Divadelní svět Národního divadla v Brně

Naše podpora tohoto festivalu má za sebou již několikaletou tradici. Je nám ctí být partnerem Národního divadla Brno a být u toho, když jsou do Brna zvány špičky naší divadelní scény. Letos jsme se v rámci Festivalu divadelní svět Brno seznámili s Divadlem bratří Formanů, jejichž Deadtown byl jednoduše fenomenální.

Závod míru juniorů

I podpora tohoto květnového cyklistického závodu již navazuje na několik předchozích ročníků.

Ze závodu: Po dramatickém závěru putuje juniorské zlato do Belgie. Nejlepší z Čechů, Karel Vacek se umístil na celkovém osmém místě. Gratulujeme všem zúčastněným k pěknému sportovnímu zážitku.

Podpora cyklozávodění je pro nás již tradiční. Je to koneckonců i sport, kterému se mnoho z nás aktivně věnuje a je nám tedy blízký.

Cross Country Cup

Brněnský závod zdravotníků na horských kolech se koná již šestým rokem a letos i s naší podporou a účastí. Rádi jsme pomohli a byli součástí!

4348

Těmito akcemi letošní aktivní rok ve VARSu nekončí. Sport budeme podporovat i nadále, a to už jak formou vnitrofiremních sportovních soutěží nebo podporou sportovních akcí. Další náš čeká prvního září, pozvánku na VARS pétanque CUP očekávejte koncem prázdnin.

Přejeme všem pěkné léto s dostatkem sportovního vyžití a hlavně bez úrazů.