O školení GIS

Společnost VARS BRNO a.s. poskytuje školení GIS na produkty Esri.

V oblasti GIS Vám nabízíme akreditované i neakreditované kurzy a uživatelské konzultace na vybraná a aktuální témata. Školení probíhá převážně u zákazníka. V případě zájmu o školení v ArcGIS for Desktop je možné školení provést i v prostorách VARS BRNO a.s.

Pokud nenajdete v naší nabídce to, co vás zajímá, napište nám. Rádi Vám připravíme školení na míru, na Vašich datech a s Vašimi nadefinovanými požadavky ve Vámi vybraném termínu. Naším cílem je poskytnout Vám v oblasti konzultací flexibilní služby, které budou zaměřeny na Vaše konkrétní pracovní potřeby.

Seznam nabízených kurzů a témat konzultací.

Kurzy

V základní nabídce jsou pro Vás k dispozici kurzy úrovně pro začátečníky až pro ty nejpokročilejší. Kurzy jsou vícedenní, prakticky zaměřené a vybrané z nich jsou akreditované u MV ČR. Po jejich absolvování si účastníci odnášejí výsledky své práce, příručky k dané tematice a mnoho rad, tipů či nástrojů k ulehčení jejich práce.

Snažíme se účastníky nadchnout pro práci s GIS a během několika dní jim předat vyvážené množství znalostí, které využijí ve své každodenní práci. Vyzkoušejte naše kurzy GIS.

Konzultace

Kromě klasických kurzů máte možnost využít konzultace na konkrétní témata, jež jsou k dispozici v seznamu kurzů a konzultací. Nabízená témata mohou být blíže specifikována dle Vašich aktuálních požadavků a praktická část konzultací může probíhat i přímo nad Vašimi daty. Konzultace jsou určené pro maximálně 3 účastníky a mohou být realizovány jak v našem školicím středisku, tak i na Vašich pracovištích.

Snažíme se sledovat aktuální trendy a novinky v oblasti GIS, které Vám rádi představíme na Vámi zvolených konzultacích nebo kurzech.

Storno poplatek objednávky/registrace:

  • 10 – 20 pracovních dní před datem kurzu   30 % z ceny
  •   5 – 10 pracovních dní před datem kurzu   70 % z ceny
  •   0 –   5 pracovních dní před datem kurzu 100 % z ceny

Kontaktujte nás: academy@vars.cz