VARS ACADEMY

V oblasti GIS a CAD Vám nabízíme akreditované i neakreditované kurzy a uživatelské semináře na vybraná a aktuální témata. Školení pořádáme v prostorách vlastního školicího střediska VARS BRNO a.s. Najdete zde moderní výukové prostory, zajímavé zázemí, dostatečnou kapacitu a odpovídající techniku pro konání specializovaných kurzů i seminářů.

V případě zájmu jsme připraveni po domluvě uskutečnit školení i u Vás na pracovišti. Pokud však pro školení nenajdete odpovídající prostory nebo techniku či nemáte na školení potřebný počet licencí, udělejte si výlet do Brna, rádi Vás u nás přivítáme.

Pokud nenajdete v naší nabídce to, co vás zajímá, napište nám. Rádi Vám připravíme školení na míru, na Vašich datech a s Vašimi nadefinovanými požadavky ve Vámi vybraném termínu. Naším cílem je poskytnout Vám v oblasti konzultací flexibilní služby, které budou zaměřeny na Vaše konkrétní pracovní potřeby.

Kurzy

Pravidelně pro Vás vypisujeme kurzy od úrovně pro začátečníky až pro ty nejpokročilejší. Kurzy jsou vícedenní, prakticky zaměřené a vybrané z nich jsou akreditované u MV ČR. Po jejich absolvování si účastníci odnášejí výsledky své práce, příručky k dané tematice a mnoho rad, tipů či nástrojů k ulehčení jejich práce.

Snažíme se účastníky nadchnout pro práci s GIS a CAD a během několika dní jim předat vyvážené množství znalostí, které využijí ve své každodenní práci. Přijďte navštívit naše kurzy.

Uživatelské semináře

Pokud se v oblasti GIS a CAD objeví něco nového a užitečného snažíme se pro Vás připravit semináře na aktuální témata s důrazem na praktické ukázky jednotlivých řešení.

Zajímá nás, o která školení máte největší zájem, jaké služby a školení v naší nabídce naopak postrádáte. Podporujeme vývoj, inovace a hledáme nové směry. Pomozte nám zdokonalovat nás i Vás pomocí školení šitých na míru.

Kontaktujte nás: seminare@vars.cz

Learning Management Systém

Vyškolíme Vás, aniž by jste museli opustit pohodlí své kanceláře. V rámci VARS ACADEMY nově nabízíme e-learningové řešení. Správcům komunikací, uživatelům CAD a GIS připravíme na míru programy vzdělávání zaměstnanců, včetně testování, systému certifikace kompetencí.

Konzultace

Mimo klasických školení máte možnost využít konzultací, které mohou být zaměřeny na Vámi vymezená témata a problémy a probíhají nad Vašimi daty. Konzultace jsou určené pro maximálně 3 účastníky a mohou probíhat jak v našem školicím středisku, tak i na Vašich pracovištích.

Seznam kurzů a rezervace

Seznam nabízených kurzů s cenami naleznete v našem rezervačním systému.

Kromě kurzů a uživatelských seminářů pořádáme program průběžné vzdělávání v GIS pro úředníky územně samosprávných celků, který je akreditován u Ministerstva vnitra ČR.

 

Přílohy ke stažení