VARS BRNO podpoří juniorský Závod míru

Společnost VARS BRNO jako společensky odpovědná firma aktivně podporuje události v oblasti sportu. Bez finanční podpory by se pořadatelům jen těžko povedlo uspořádat dnes již tradiční 43. ročník cyklistického klání, který se letos uskuteční 8. – 11.5 2014.


Je to jeden z neprestižnějších juniorský ch cyklistických závodů vůbec. Závod se pojede Českým středohořím, Krušnými horami a německým Saskem a cílovým městem celého závodu se již tradičně stane město Terezín.
Závod míru je opět zařazen do nejvyšší světové soutěže pro juniory – Juniors Nations´ Cup. Do tohoto nejprestižnějšího poháru patří letos pouhých šest závodů. Májové etapy jsou navíc jen jednou ze čtyř etapových akcí. Do Čech se tak sjedou nejlepší juniorští závodníci z celého světa.


„I letos na mladé jezdce čeká přes tři sta padesát kilometrů a boj o cenné body do světového poháru a my jsme rádi, že máme možnost podpořit je v jejich sportovní kariéře. A že to nejsou pouze prázdná slova, potvrzuje fakt, že jména, která závodí v našich dresech, vídáme později na Tour de France,“ říká Ing. Pavel Doucek, finanční ředitel spol. VARS  BRNO a.s.

1667

 

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.