VARS BRNO vítá partnery pro zahraniční trhy

VARS BRNO nabízí již od roku 1995 inovativní a chytrá řešení pro dopravní telematiku, správu majetku dopravních cest a GIS odrážející nejnovější trendy především v rámci ČR. Společnost disponuje vlastními řešeními reprezentovanými systémy SMARTiC pro dopravní telematiku a CleveRA pro hospodaření s pozemními komunikacemi.


Systém CleveRA pro efektivní hospodaření s pozemními komunikacemi byl vyvíjen v rámci Operačního programu Výzkum a Vývoj pro Inovace a je připraven pro implementaci nejen v ČR, ale také v dalších zemích.
Systém SMARTiC pro dopravní telematiku, který byl již úspěšně implementován v Národním dopravním informační centru (NDIC) a na Hlavní dopravní řídící ústředně hlavního města Praha (HDŘÚ), byl rozšířen o nové funkce odpovídající nejnáročnějším požadavkům zahraničních trhů.

Tyto realizované aplikace jsou jasným důkazem toho, že společnost VARS BRNO a.s. patří v ČR mezi přední úspěšné inovátory v oblasti dopravní telematiky a hospodaření s vozovkou a je připravena využít těchto zkušeností také v zahraničí. Proto se rozhodla nabídnout své produkty partnerům, z oblasti projekčně-konzultačních, technologických a stavebních firem pro ITS a hospodaření s pozemními komunikacemi, pro spolupráci na zahraničních trzích.


Jsem si vědom toho, že odvážná a inovativní řešení reagující na současné potřeby jsou dnes standardem pro progresivní firmy. Věřím, že přínos našich produktů bude oceněn nejen v prostředí českého, ale také zahraničního trhu a stane se symbolem moderního přístupu v oblasti řízení dopravy a hospodaření s pozemními komunikacemi“, dodává Ing. Tomáš Miniberger, generální ředitel spol. VARS  BRNO a.s.

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.