Tiskové oznámení společnosti VARS BRNO a.s. ze dne 1. 6. 2012

Česká společnost VARS BRNO a.s., má od svého vzniku v roce 1995 ambice patřit mezi lídry v oblasti dopravní telematiky, hospodaření s pozemními komunikacemi, Geografických Informačních Systémů a produktů v oblasti Computer Added Designu. Své stabilní postavení si udržuje vysokou motivací svých zaměstnanců, vysokou kvalifikovaností kolegů a výběrem obchodních partnerů, kteří se podílejí na realizovaných projektech. Její dlouholetá činnost v těchto oblastech a osvěta v problematice vztahující se k silniční infrastruktuře se stala klíčovou nejen pro VARS, ale v podstatě standardem pro současný trh s dopravní telematikou.

BRNO - 1.6.2012 - Společnost VARS BRNO a.s., za výrazné podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF), otevírá dne 22.června 2012 nové Školicí středisko na ulici Kroftova 90, Brno – Žabovřesky. Jde o zcela nové, moderní a technologicky plně vybavené prostory, které budou sloužit k účelům rozvoje kvalifikace u odborníků a pracovníků z oblastí, ve kterých VARS BRNO a.s. působí.

Nová budova bude primárně sloužit pro účely společnosti. Již v tuto chvíli všechna nabízená školení v oblasti GIS a CAD jsou prováděna v těchto prostorách našimi akreditovanými školiteli a dodvateli (ESRI, Bentley). Učebny technologickým vybavením odpovídají standardům a požadavkům na vysokou kvalitu této doby. Zároveň je možné učebny využít třetími stranami k pronájmu pro jakékoliv účely zvyšování kvalifikace zaměstnanců nebo obchodních partnerů.

Školicí středisko získalo akreditaci Vzdělávací instituce VARS BRNO a.s. (AK/I-3/2012). Zároveň v tomto roce získala akreditace těchto kurzů

  • Centrální evidence uzavírek (číslo akreditace AK/PV-222/2012)

  • MicroStation pro úředníky veřejné správy – základní kurz (číslo akreditace AK/PV-74/2012

  • MicroStation pro úředníky veřejné správy – základní kurz rozšířený (číslo akreditace AK/PV-75/2012)

  • MicroStation pro úředníky státní správy – přechod ze starších verzí (číslo akreditace AK/PV-223/2012)

  • Prohloubení kvalifikace úředníků územně správných celků 2 v geoinformatice (číslo akreditace AK/PV-73/2012)

  • Základy použití geografických informačních systémů ve veřejné správě (číslo akreditace AK/PV-72/2012)

Kontaktní osoba: Pavlína Frantová, Manažerka Školicího střediska, pavlina.frantova@vars.cz
Kontaktní osoba pro média:
Petra Váňová, MKTG a PR Manažerka, petra.vanova@vars.cz

Přílohy ke stažení