Školicí středisko VARS BRNO získalo ocenění v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2012!

Již po jedenácté byly letos vyhlášeny nejlepší stavby Jihomoravského kraje a školicí středisko VARS BRNO a.s. získalo v této prestižní soutěži třetí místo v kategorii Průmyslové a technologické stavby.

Posláním soutěže je nalézat a propagovat na území Jihomoravského kraje kvalitní stavební projekty a představit je širší laické i odborné veřejnosti.

Porota hodnotí v celkem sedmi kategoriích, rozdělených podle účelu stavby. Porotci, kterými jsou odborníci z profesní organizace Jihomoravské stavební společenství, fakulty architektury a stavební fakulty VUT v Brně, mají těžký úkol: hodnotí a oceňují stavby, a to hned optikou několik kritérií:

  • plnění funkčních požadavků a koncepční řešení stavby,
  • celkový stavebně architektonický výraz díla a začlenění do okolí,
  • jakost stavebních prací,
  • vhodnost použitých stavebních materiálů a výrobků,
  • zvláštní přednosti stavby (originalita konstrukčního řešení, energetická úspornost apod.).

„To, že jsme byli oceněni jako jedna z nejlepších staveb v Jihomoravském kraji, nás velmi těší.
Od samého počátku jsme se drželi záměru vybudovat prvotřídní školicí prostory, jež by se diametrálně odlišovaly od anonymních hotelových salonků. Naše klimatizované odhlučněné učebny jsou přizpůsobené práci lektorů a komfortu posluchačů, ať už se jedná o nejmodernější prezentační techniku, profesionální IT učebnu vybavenou ergonomickými židlemi, didaktické zázemí, úhly pohledu či vybavení vzduchotechnikou a klimatizací pro tepelnou pohodu účastníků akcí.

Nabízíme krásné a vysoce funkční prostředí pro manažerská a obchodní školení, workshopy, prezentační jednání a konference. Samozřejmostí je kompletní catering, bezdrátový internet, kryté parkování a řada dalších obvyklých i výjimečných služeb - našim klientům například nabízíme možnost ručního umytí vozu. Důkazem, jak se nám náš záměr podařilo naplnit, je toto ocenění a také spokojení zákazníci, kterých si velmi vážíme a kteří jsou naší hlavní prioritou“

říká manažerka školicího střediska VARS BRNO a.s. Bc. Pavlína Frantová.

Autor: PR tým VARS BRNO a.s.